Tým soukromé jazykové školky Bumble Bee

 Vítejte na stránkách, kde se podrobně seznámíte s lidmi v týmu Bumble Bee. Na úvodní stránce naleznete podrobné informace o vzdělání a zkušenostech lidí, kterým svěřujete své nejdražší. Přesvědčíte se, že jsou v rukou opravdových profesionálů. Všichni na sobě neustále pracují, absolvují další školení a semináře, na kterých si i nadále rozšiřují svojí kvalifikaci.


Jana Vaňková

Jana Vaňková

provozní manažerka

Jmenuji se Jana Vaňková. Po studiu na gymnáziu jsem odjela na studijní pobyt do Canady. Zde jsem studovala anglický jazyk na univerzitě v Albertě. Po návratu jsem začala učit angličtinu. Tomu jsem se věnovala téměř 30 let. Kromě 10leté přestávky, ve které jsem řídila rodinnou logistickou firmu s více než 20 zaměstnanci.

Miluji práci s dětmi, dospívajícími i dospělými. Zorganizovala jsem desítky letních i zimních táborů s výukou angličtiny. Více jak 10 let jsem byla učitelkou a zástupkyní ředitele v britské jazykové škole Bell School a rok ředitelkou v jazykové škole Kids&Us Malešice. Před nástupem do Bumble Bee jsem vyučovala na školkách, školách, univerzitách a ve firmách. Připravala jsem studenty také ke Cambridgským zkouškám (FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS atd.). Od loňského března bohužel většinou online.Na mých lekcích byla angličtina hrou a používala jsem moderní metody experimentální výuky, proto mě velmi oslovila filozofie Bumblebee, s jejichž absolventy jsem ve svých hodinách po celá léta často setkávala a krásně navazovala na to, co se naučili ve školce.

S manželem vychováváme dvě náctileté dcery, se kterými trávíme každou volnou chvilku na túrách či na kole v Krkonoších. Hraji také volejbal a beach volejbal. Neváhejte mě kontaktovat v jakýkoliv záležitostech.

Barbora Kobzová

Barbora Kobzová

učitelka Žluté třídy

Jmenuji se Bára Kobzová a ve školce pracuji jako asistent pedagoga a odpolední specialistka.

Od svých pěti let se věnuji klasickému stepu a po získání mnoha cenných zkušeností a titulů ze soutěží jsem začala svou vášeň a nadšení předávat dětem jako lektorka a choreografka. Mám větší radost z jejich úspěchů pod mým vedením, než ze svých vlastních. Stále se účastním letních tanečních soustředění pro ty nejmenší, aby poznali taneční svět a také spoustu legrace. 

Práci s dětmi beru jako zábavu, ne práci. Baví mne vnímat svět dětskýma očima, pozorovat, jak objevují pro nás již běžné věci, otevírat jim cesty, možnosti a učit je novým dovednostem. Člověk velice často vzpomíná na své dětství, které ovlivnilo jeho osobnost, chování a životní směr. Je to nejdůležitější část života a proto bych dětem ráda pomáhala, aby měli krásné vzpomínky a zároveň se toho hodně naučili.

Kromě tance mám ráda hudbu, zpěv, většinu sportů, cestování a jazyky (Fj, Aj). Studovala jsem 3 roky ve Francii a nyní bych ráda věnovala svůj čas dětem.

Mgr. Olga Jokschová

Mgr. Olga Jokschová

učitelka Červené třídy

Jmenuji se Olga Jokschová a budu v nadcházejícím roce učitelka červené třídy. V Bumble Bee pracuji od roku 2005. Jsem absolventem Střední pedagogické školy v Litomyšli a svůj vysokoškolský titul jsem získala na Pedagogické fakultě MU v Brně. Jazykové znalosti jsem nabyla během svého šestiletého pobytu v  USA a studiem na Norwalk Community College ve státě Connecticut.

Práce s dětmi mě vždy velice bavila a naplňovala. Čas s nimi strávený byl neopakovatelný, a tak jsem vždy velmi ráda využila příležitostí vstoupit do jejich světa fantazie, kde se stává každý den jedinečným. Jako učitelka si vážím možnosti podílet se na jejich rozvoji , být u zrodu jejich prvních kamarádství, vnímat radostnou atmosféru při hrách, pozorovat  jak se stávají samostatnými a jak si osvojují a posléze uplatňují pravidla slušného chování v rámci skupiny. Velice se těším na naši společnou cestu, během které se mnohé naučíme a zároveň zažijeme spoustu hezkých chvil.

YANGO JOHN

YANGO JOHN

učitel Zelené třídy

Jmenuji se Yango John a letos budu učit zelenou třídu a připravovat je na první rok na základní škole. 
Narodil jsem se a vyrostl v Kapském Městě v Jihoafrické republice.
Do České republiky jsme se s manželkou přestěhovali asi před dvěma lety. Mé zájmy jsou různorodé, ale mezi nejoblíbenější patří surfování, outdoorové aktivity, fotbal, procházky s mým psem, výtvarná tvorba, hudba a  četba.
Práce s dětmi je mou vášní a vidět je šťastné a rozvíjející se je pro mě silným hnacím motorem. 
Doposud jsem vedl dobrodružný  pracovní život, který zahrnoval průvodcování po řekách a horách v jižní Africe, jachting ve Středomoří, Karibiku a ve vodách USA a byl jsem učitelem angličtiny a učil jsem v mateřských školách.
V roce 2011 jsem se vrátil domů do Jihoafrické republiky a dokončil bakalářské studium na pedagogické fakultě. Těším se na setkání s vámi a vašimi dětmi a rád zodpovím  všechny vaše dotazy. 

Mgr. Vlaďka Straková

Mgr. Vlaďka Straková

školní psycholožka

Jmenuji se Vlaďka Straková a jsem psycholožka, koučka a poradkyně. Jsem tu pro vás, abych vám zodpověděla vaše dotazy týkající se zdravého psychosociálního vývoje vašich dětí, jejich adaptace v mateřské škole a rozvoje jejich kognitivních dovedností a emoční pohody.

Narodila jsem se v Jeseníkách, vystudovala jsem psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a na univerzitě v Utrechtu (Nizozemsko). Mám více než 15 let praxe jako psycholog, kouč a psychoterapeut. Pracovala jsem v oblasti klinické psychologie, spolupracovala se školami, školkami i soukromými firmami. Kromě vysokoškolského studia jsem absolvovala výcviky v integrové psychoterapii (Integrational Psychotherapy), výcvik v terapii hrou s přístupem zaměřeným na člověka (PCA), koučovací výcvik (Result Coaching) a výcvik terapeutické práce v pískovišti (Sand Play), které mi pomáhají poskytovat individuální přístup ke každému klientovi podle jeho individuálních potřeb.

Mám dvě děti a psa a ve volném čase se ráda věnuji rodině, přátelům, plavání, potápění, zahradničení a četbě.

Práce s dětmi mě vždy velmi bavila. Miluji jejich otevřenost, jejich svět plný fantazie a kreativitu, kterou dokáží projevit.


Hedvika Weiluchová

Hedvika Weiluchová

odpolední specialistka

Jmenuji se Dominika Weiluchová a ve školce pracuji jako odpolední specialistka.

Mám ráda všechno živé. Mám čtyři mladší sourozence a dva pejsky. Moc ráda se o ně všechny starám. Dělám to s láskou a je to můj koníček. Doma mluvíme anglicky a česky, studuji také znakový jazyk. V budoucnu bych se ráda starala o malé děti. 


MARTINA ČERNÁ

MARTINA ČERNÁ

hospodářka

Jmenuji se Martina Černá a  pracuji v Bumble Bee jako hospodářka

Jsem zodpovědná za komunikaci s dodavateli, objednávání, za přípravu a servírování svačin a obědů. Dále dohlížím na dodržování veškerých hygienických předpisů týkajících se stravování a na správný způsob stolování, na který dbáme již u dětí předškolního věku. Kontroluji také dodržování stravovacích omezení.

Můžete se na mne obrátit s dotazy ohledně apetitu Vašich dětí, ráda se Vám budu věnovat.

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.