Tým soukromé jazykové školky Bumble Bee

 Vítejte na stránkách, kde se podrobně seznámíte s lidmi v týmu Bumble Bee. Na úvodní stránce naleznete podrobné informace o vzdělání a zkušenostech lidí, kterým svěřujete své nejdražší. Přesvědčíte se, že jsou v rukou opravdových profesionálů. Všichni na sobě neustále pracují, absolvují další školení a semináře, na kterých si i nadále rozšiřují svojí kvalifikaci.


Jana Kozohorská

Jana Kozohorská

Manažerka pro pedagogickou a edukativní oblast

Jmenuji se Jana Kozohorská a v Bumble Bee pracuji již od roku 2009. I letošní školní rok budu vykonávat pozici manažera pro pedagogicko - edukativní oblast. Jsem zodpovědná za celkový vzdělávací program a také povedu tým učitelů. Ráda se s Vámi osobně setkám a sdělím Vám více o naší anglické školce.

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu (obor předškolní a mimoškolní pedagogika). Po maturitě jsem se v roce 2005 přestěhovala do Prahy, kde jsem čtyři roky pracovala s dětmi v anglicky mluvících rodinách. V roce 2012 jsem úspěšně zakončila rozšiřující studium pre-primární a primární pedagogiky, které bylo vedené plně v anglickém jazyce, kde jsem získala mnoho teoretických i praktických zkušeností ve výchově a rozvoji dětské osobnosti. 

Můj život je neustálý proces učení se nových věcí kdykoliv, kdekoliv a od kohokoliv. Baví mě žít aktivně a moc ráda se raduji z maličkostí, které činí život tak úžasným. 

Už se moc těším na náš nový start s Vámi!

Nina Gubbinsová

Nina Gubbinsová

Provozní Manažerka

Jmenuji se Nina Gubbinsová a nadcházející školní rok 2020 – 2021 bude mým jedenáctým rokem v Bumble Bee na pozici Provozní manažerka.

Každý nový školní rok přináší nové výzvy, ale nadcházející školní rok 2020/21, bude velmi významný a bude pro nás všechny obrovskou výzvou !!! Nejen že máme více jak z poloviny nový tým, ale i spoustu moderního vybavení a nových kroužků, které jsou nezbytné pro další generaci.

Ve svých volných chvílích se věnuji svým dvěma dětem a snažím se jim poskytnout veškerou péči, jakou děti v pubertálním věku potřebují :-) Energii a nezbytný životní nadhled získávám sportovními aktivitami jakéhokoliv druhu v závislosti na ročním období. Jogging a in-line brusle jsou stále aktuální :-)

Anglický jazyk používám také při výchově svých dětí v bilingvním prostředí. Tato zkušenost mi umožňuje se vcítit do mnoha situací, které zažívají rodiče jak v klasicky české rodině, tak i v bilingvní a nebo rodiče cizinci, vychovávající děti v České republice.

Můžete se na mne obrátit s dotazy týkající se Bumble Bee a Vašich dětí a čehokoliv co budete potřebovat nám sdělit nebo nám nabídnout. 

Miroslava Benešová

Miroslava Benešová

Školní psycholožka

Jmenuji se Miroslava Benešová a s Bumble Bee spolupracuji jako psycholog a poradce již devátým rokem. Obracet se na mě můžete s otázkami vztahujícími se ke zdravému psycho-sociálnímu vývoji dětí, jejich fungování a adaptaci ve školce i rozvíjení jejich dovedností. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a pokračuji v postgraduálním studiu na Fakultě lékařské. Jsem také psychoterapeut s psychoterapeutickým výcvikem v přístupu Person Centered Approach C. R. Rogerse a věnuji se rovněž koučování. Pracuji jako psychoterapeut na Psychosomatické klinice a ve své vlastní praxi.

Práce s dětmi i dospělými je pro mě neustálou inspirací a těším se na setkání s Vámi i Vašimi dětmi.


Eva Rücker Nováková

Eva Rücker Nováková

Učitelka žluté třídy

Jmenuji se Eva Rücker Nováková a v letošním roce budu učitelkou žluté třídy. V Bumble Bee nejsem nováčkem, mezi lety 2012 a 2014 jsem zde pracovala na pozici odpolední učitelky a vedla jsem zde sportovní kroužek. Mým studijním oborem jsou jazyky a jazykověda, které jsem studovala na Univerzitě Karlově a Akcent college, zejména obor Specializace v pedagogice – Angličtina. Ve své lektorské praxi se věnuji jazykové výuce dětí i dospělých. S předškolními dětmi jsem začala pracovat v lyžařské škole v Krkonoších, kde jsem několik let působila jako vedoucí dětské lyžařské výuky. Lyžování na všem a všude je mojí celoživotní vášní. Aktivně se věnuji také výtvarné činnosti, jsem členkou umělecké skupiny, která pořádá výstavy a jiné kulturní akce. Mým velkým koníčkem je hra na kytaru a jazz. Těším se, že se spolu s dětmi budeme radovat z pohybu, výtvarného umění i hudby.


Mgr. Olga Jokschová

Mgr. Olga Jokschová

Učitelka červené třídy

Jmenuji se Olga Jokschová a budu v nadcházejícím roce učitelka červené třídy. V Bumble Bee pracuji od roku 2005. Jsem absolventem Střední pedagogické školy v Litomyšli a svůj vysokoškolský titul jsem získala na Pedagogické fakultě MU v Brně. Jazykové znalosti jsem nabyla během svého šestiletého pobytu v  USA a studiem na Norwalk Community College ve státě Connecticut.

Práce s dětmi mě vždy velice bavila a naplňovala. Čas s nimi strávený byl neopakovatelný, a tak jsem vždy velmi ráda využila příležitostí vstoupit do jejich světa fantazie, kde se stává každý den jedinečným. Jako učitelka si vážím možnosti podílet se na jejich rozvoji , být u zrodu jejich prvních kamarádství, vnímat radostnou atmosféru při hrách, pozorovat  jak se stávají samostatnými a jak si osvojují a posléze uplatňují pravidla slušného chování v rámci skupiny. Velice se těším na naši společnou cestu, během které se mnohé naučíme a zároveň zažijeme spoustu hezkých chvil.

EVA FRIEDMANN

EVA FRIEDMANN

Učitelka Modré Třídy

Jmenuji se Eva Friedmannn and nadcházející rok bude mým prvním v modré třídě. Práce s dětmi mě naplňovala od útlého věku. Vyrostla jsem v malém městě Lubenec v západních Čechách, kde moje maminka pracovala jako ředitelka mateřské školy přes 30 let. Už během středoškolských let jsem ji ve školce pomáhala a vedla kroužek angličtiny. Po maturitě na gymnáziu jsem odešla do Spojených Států jako au-pair. Po roce ve studeném Bostoně jsem se přesunula do San Francisca, kde jsem se věnovala studiu předškolní pedagogiky na College a starala se o děti mnoha rodin po dobu 16 let. Během těchto let jsem měla příležitost nahlédnout a pracovat v několika výjimečných školách v San Franciscu a Los Angeles, kde jsem žila 3 roky. Po 16 letech jsem se s manželem a dvěma dcerami téměř 3-letou a 6-letou vrátila zpět do Čech a naše dcery budou též malými čmeláčky ve školce. Ráda se také věnuji malování a tvoření s dětmi. Letos povedu kroužek: Cesta kolem světa.

Jsem nadšená, že jsem součástí týmu v Bumble Bee a přeji všem úspěšný a obohacující školní rok!

JOSH STAYSKAL

JOSH STAYSKAL

Učitel zelené třídy

Jmenuji se Josh Stayskal a v nadcházejícím školním roce budu hlavní učitel zelené třídy. Téměř před deseti lety jsem začal ve Spojených státech vyučovat hudební teorii a po přestěhování do České republiky i se svojí ženou jsem pokračoval ve výuce předmětů jako je umění, přírodní vědy a také angličtiny jako druhý jazyk (ESL).
Ve svém volném čase si užívám vaření, turistiky a rád čtu. Jsem také velkým fanouškem cestování, poznávání nových kultur a učení se novým jazykům.
V tomto školním roce povedu sportovní klub a nový počítačový kroužek!

Moc se těším na nový školní rok!!!

CHARLES SMOAK

CHARLES SMOAK

Asistent zelené třídy

Jmenuji se Charles Smoak a nadcházející rok budu asistentem zelené třídy. Více jak před rokem jsem se přestěhoval do Prahy, kde jsem získal certifikát TEFL a od té doby se věnuji práci lektora AJ pro děti, tak i pro dospělé. 

Ve Spojených státech jsem studoval hudbu, včetně Jazzu, a také jsem hrál a nahrával po celé zemi pro více skupin. Ve volném čase se věnuji studiu češtiny, hraju na klasickou kytaru a také rád cestuji.

Těším se na příští školní rok a také že budu součástí skvělého týmu v Bumble Bee! 

Bc. MICHAELA BROŽOVÁ

Bc. MICHAELA BROŽOVÁ

Odpolední specialistka

Jmenuji se Michaela Brožová a letos se poprvé připojím k týmu Bumble Bee na pozici odpolední specialistky a také budu asistentkou ve žluté třídě u nejmladších čmeláků.

Narodila jsem se a vyrůstala v Praze, ale moje studia a osobní nadšení pro výuku cizích jazyků mě několikrát dostaly do zahraničí. Mým současným cílem, na kterém pracuji, je umět plynule mluvit nejméně 5 jazyky. Baví mě také psaní, čtení, nebo například cvičení jógy nebo pečení, když se snažím uvolnit.
Získala jsem titul Bc. na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v oboru koreanistika.

Moje zkušenosti s výukou a hlavně organizací dětí jsou z mnoha dětských táborů, dětských skupin a dalších akcí prostřednictvím české skautské organizace, což se mi velmi líbilo. Jsem velmi kreativní a ráda tuto vlastnost předávám prostřednictvím práce na různých činnostech a projektech a poté, vidět jejich jejich nadšení, je pro mne obohacující.
Při rozhodování o mé kariéře se tedy přirozeně práce s dětmi stala jasnou volbou.

Každopádně jsem nadšená a těším na nový školní rok a na náš společný čas!

Monika Puldová

Monika Puldová

Hospodyně

Jmenuji se  Monika Puldová, pracuji v Bumble Bee jako hospodyně

Jsem zodpovědná za komunikaci s dodavateli, objednávání, za přípravu a servírování svačin a obědů. Dále dohlížím na dodržování veškerých hygienických předpisů týkajících se stravování a na správný způsob stolování, na který dbáme již u dětí předškolního věku. Kontroluji také dodržování stravovacích omezení.

 Můžete se na mne obrátit s dotazy ohledně apetitu Vašich dětí, ráda se Vám budu věnovat.

MILAN JŮZA

MILAN JŮZA

Řidič školního autobusu

Jmenuji se Milan Jůza a v Bumble Bee pracuji na kombinované pozici řidiče školního autobusu, údržbáře a zahradníka.

Těším se na nový školní rok a na nové tváře dětí, kterým se rozzáří oči kdykoliv vidí náš žlutý BB Bus :-)

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.