Tým soukromé jazykové školky Bumble Bee

 Vítejte na stránkách, kde se podrobně seznámíte s lidmi v týmu Bumble Bee. Na úvodní stránce naleznete podrobné informace o vzdělání a zkušenostech lidí, kterým svěřujete své nejdražší. Přesvědčíte se, že jsou v rukou opravdových profesionálů. Všichni na sobě neustále pracují, absolvují další školení a semináře, na kterých si i nadále rozšiřují svojí kvalifikaci.

Každý z lidí v Bumble Bee má však ještě svůj osobní profil, kde se dozvíte něco o jeho osobnosti. Možná vás bude zajímat, čím jsou tito lidé v soukromí, když zrovna neučí vaše děti.

Nina Gubbinsová

Nina Gubbinsová

Ředitelka

Jmenuji se Nina Gubbinsová a nadcházející školní rok 2019 – 2020 bude mým desátým rokem v Bumble Bee. Role ředitelky mezinárodní jazykové školy mne naplňuje každý den! Je úžasné vést profesionální tým kolegů se stejným cílem: spokojené a veselé děti, které se respektují a jako celek vytvářejí ideální prostředí pro výuku a to nejen jazykovou! Je naplňující vidět jak děti rozkvétají a objevují svět i prostřednictvím naší školy!

Ve svých volných chvílích se věnuji svým dvěma dětem a snažím se jim poskytnout veškerou péči, jakou děti v pubertálním věku potřebují :-) Energii a nezbytný životní nadhled získávám sportovními aktivitami jakéhokoliv druhu v závislosti na ročním období. Jogging a in-line brusle jsou stále aktuální :-)

Anglický jazyk používám také při výchově svých dětí v bilingvním prostředí. Tato zkušenost mi umožňuje se vcítit do mnoha situací, které zažívají rodiče jak v klasicky české rodině, tak i v bilingvní a nebo rodiče cizinci, vychovávající děti v České republice.

Můžete se na mne obrátit s dotazy týkající se Bumble Bee a Vašich dětí a čehokoliv co budete potřebovat nám sdělit nebo nám nabídnout. 

Profil

Jana Kozohorská

Jana Kozohorská

Manažerka pro pedagogickou a edukativní oblast

Jmenuji se Jana Kozohorská a v Bumble Bee pracuji již od roku 2009. I letošní školní rok budu vykonávat pozici manažera pro pedagogicko - edukativní oblast. Jsem zodpovědná za celkový vzdělávací program a také povedu tým učitelů. Ráda se s Vámi osobně setkám a sdělím Vám více o naší anglické školce.

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu (obor předškolní a mimoškolní pedagogika). Po maturitě jsem se v roce 2005 přestěhovala do Prahy, kde jsem čtyři roky pracovala s dětmi v anglicky mluvících rodinách. V roce 2012 jsem úspěšně zakončila rozšiřující studium pre-primární a primární pedagogiky, které bylo vedené plně v anglickém jazyce, kde jsem získala mnoho teoretických i praktických zkušeností ve výchově a rozvoji dětské osobnosti. 

Můj život je neustálý proces učení se nových věcí kdykoliv, kdekoliv a odkohokoliv. Baví mě žít aktivně a moc ráda se raduji z maličkostí, které činí život tak úžasným. 

Už se moc těším na náš nový start s Vámi!

Miroslava Benešová

Miroslava Benešová

Školní psycholožka

Jmenuji se Miroslava Benešová a s Bumble Bee spolupracuji jako psycholog a poradce již devátým rokem. Obracet se na mě můžete s otázkami vztahujícími se ke zdravému psycho-sociálnímu vývoji dětí, jejich fungování a adaptaci ve školce i rozvíjení jejich dovedností. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a pokračuji v postgraduálním studiu na Fakultě lékařské. Jsem také psychoterapeut s psychoterapeutickým výcvikem v přístupu Person Centered Approach C. R. Rogerse a věnuji se rovněž koučování. Pracuji jako psychoterapeut na Psychosomatické klinice a ve své vlastní praxi.

Práce s dětmi i dospělými je pro mě neustálou inspirací a těším se na setkání s Vámi i Vašimi dětmi.


Profil

Mgr. Olga Jokschová

Mgr. Olga Jokschová

Učitelka žluté třídy

Jmenuji se Olga Jokschová a jsem učitelka žluté třídy. V Bumble Bee pracuji od roku 2005. Jsem absolventem Střední pedagogické školy v Litomyšli a svůj vysokoškolský titul jsem získala na   Pedagogické fakultě MU v Brně. Jazykové znalosti jsem nabyla během svého šestiletého pobytu v  USA a studiem na Norwalk Community College ve státě Connecticut.

Práce s dětmi mě vždy velice bavila a naplňovala. Čas s nimi strávený byl neopakovatelný, a tak jsem vždy velmi ráda využila příležitostí vstoupit do jejich světa fantazie, kde se stává každý den jedinečným. Jako učitelka si vážím možnosti podílet se na jejich rozvoji , být u zrodu jejich prvních kamarádství, vnímat radostnou atmosféru při hrách, pozorovat  jak se stávají samostatnými a jak si osvojují a posléze uplatňují pravidla slušného chování v rámci skupiny. Velice se těším na naši společnou cestu, během které se mnohé naučíme a zároveň zažijeme spoustu hezkých chvil.

Profil

Eva Rücker Nováková

Eva Rücker Nováková

Učitelka červené třídy

Jmenuji se Eva Rücker Nováková a v letošním roce budu učitelkou červené třídy. V Bumble Bee nejsem nováčkem, mezi lety 2012 a 2014 jsem zde pracovala na pozici odpolední učitelky a vedla jsem zde sportovní kroužek. Mým studijním oborem jsou jazyky a jazykověda, které jsem studovala na Univerzitě Karlově a Akcent college, zejména obor Specializace v pedagogice – Angličtina. Ve své lektorské praxi se věnuji jazykové výuce dětí i dospělých. S předškolními dětmi jsem začala pracovat v lyžařské škole v Krkonoších, kde jsem několik let působila jako vedoucí dětské lyžařské výuky. Lyžování na všem a všude je mojí celoživotní vášní. Aktivně se věnuji také výtvarné činnosti, jsem členkou umělecké skupiny, která pořádá výstavy a jiné kulturní akce. Mým velkým koníčkem je hra na kytaru a jazz. Těším se, že se spolu s dětmi budeme radovat z pohybu, výtvarného umění i hudby.


Profil

Kali Koller

Kali Koller

Učitelka zelené třídy

Jmenuji se Kali Koller a nacházející rok budu učit děti ze zelené třídy. Vyrostla jsem ve větrném městě Chicagu a naštěstí je Praha můj nový domov! Jsem držitelem vysokoškolského diplomu z The Art Institute v Chicagu, která podpořila mojí kreativitu, která se promítá do mého učení. Mám mnoho zkušeností s tvůrčí oblastí včetně malířství, módy, keramiky a psaní pro publikace. Učení malých dětí je pro mne velmi naplňující. Miluji vstupovat do jejich tvůrčího a nápaditého světa. Učím se od nich stejně, jako oni ode mě!
Těším se na další skvělý rok s týmem Bumble Bee!

Profil

Brittany Koch-Hale

Brittany Koch-Hale

Učitelka Modré* Třídy

Jmenuji se Brittany Koch-Hale a nadcházející školní rok bude můj první v Bumble Bee. Budu učit děti z modré* třídy a povedu odpolední kroužky: anglická konverzace a Výtvarné umění / keramika. Pocházím z Kanady, města Edmonton ve státě Alberta, ale nyní si užívám teplejší zimní počasí tady v Praze. Mám bakalářský titul z oboru Psychologie na Univerzitě ve státu Alberta, ale pozdější práce s dětmi mne nasměrovala na další studium. Zkušenosti s výukou angličtiny jako druhého jazyka pro předškolní děti jsem získala v loňském roce na jedné ze soukromých škol zde v Praze. Mám bohaté zkušenosti v oblasti umění, které zahrnuje hudbu, malbu, kresbu tanec a psaní.  

Jme nadšená, že jsme součástí týmu v Bumble Bee a přeji všem úspěšný a obohacující školní rok!

Holly Van Order

Holly Van Order

Učitelka zelené třídy

Jmenuji se Holly Van Order a v tomto školním roce budu učitelkou Modré třídy. Vyrůstala jsem ve slunném státě Kalifornie a už dva roky bydlíme s manželem v krásné Praze. V uplynulém roce jsme pracovala ve dvou soukromých školkách na částečné úvazky. Jsme absolventkou dvou univerzitních oborů: sociální a výchovné zdraví a matematické a přírodní vědy. Po celou dobu studií jsem pracovala ve státním programu určenému vzdělávání dětí. Moje práce zahrnovala práci s dětmi ve skupinách a také s jednotlivci, v závislosti na potřebách dětí a předmětu. Již více než 8 let pracuji s dětmi různých věkových skupin. 

Moc se těším na nový školní rok!!!

Profil

Bc. Helena Sladomelová

Bc. Helena Sladomelová

Odpolední specialistka, řečový preventista

Jmenuji se Helena Sladomelová. Pocházím z Prahy. V Bumble Bee působím od roku 2001. Nejprve jako třídní učitel a nyní již pátým rokem jako logopedický preventista a odpolední učitel.

Má cesta k učitelské práci začala na Střední pedagogické škole, kde jsem v roce 1991 maturovala.  Po maturitě jsem odcestovala do Kanadského Toronta, kde jsem se dva roky věnovala práci au-pair a později zde pracovala jako výpomoc v místní mateřské škole. Po celé dva roky jsem se věnovala studiu anglického jazyka v místní jazykové škole. Ve studiu jsem pokračovala i po návratu do České Republiky na jazykové škole British Council v Praze. V letech 2011 – 2014 jsem vystudovala speciální pedagogiku na Universitě Jana Amose Komenského v Praze. Dále jsem absolvovala čtvrtletní akreditovaný vzdělávací kurz logopedie a logopedické prevence.

Mezi mé záliby patří má rodina, četba knih, kultura nebo třeba výtvarné aktivity. Práce s dětmi mě velmi naplňuje. Každé dítě je individualita, kterou je třeba rozvíjet a která mě motivuje, jak s dítětem pracovat. Při své práci vycházím z potřeb, zájmů a názorů každého dítěte. Mám velkou radost, když děti baví činnosti, které spolu děláme, užívají si je a to je pro mě odměnou. Těším se na práci s Vašimi dětmi i na naše vzájemné setkávání.


Profil

Monika Puldová

Monika Puldová

Hospodyně

Jmenuji se  Monika Puldová, pracuji v Bumble Bee jako hospodyně

Jsem zodpovědná za komunikaci s dodavateli, objednávání, za přípravu a servírování svačin a obědů. Dále dohlížím na dodržování veškerých hygienických předpisů týkajících se stravování a na správný způsob stolování, na který dbáme již u dětí předškolního věku. Kontroluji také dodržování stravovacích omezení.

 Můžete se na mne obrátit s dotazy ohledně apetitu Vašich dětí, ráda se Vám budu věnovat.

Pavel Kroužek

Pavel Kroužek

Řidič školního autobusu

Jmenuji se Pavel Kroužek, pocházím ze Sezimova Ústí a v Bumble Bee pracuji na kombinované pozici řidiče školního autobusu, údržbáře a zahradníka.

Těším se na nový školní rok a na nové tváře dětí, kterým se rozzáří oči kdykoliv vidí náš žlutý BB Bus :-)

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.