Detailně o miniklubech

Hedvika Wieluchová je lektorkou miniklubů pro naše nejmenší čmeláčky ze žlutých a červených tříd.

Minikluby jsou uspořádány do pěti tematických celků tak, aby byly pro děti v tomto věku co nejpřitažlivější. Střídají se aktivity pohybové s uměleckými.Detailně o miniklubech

Hedvika Wieluchová

Hedvika Wieluchová

Lektorka miniklubů

TVOŘÍME A MALUJEME

Dnes se proměníme v malé umělce a něco hezkého si namalujeme nebo vytvoříme. Budeme se učit pracovat s nejrůznějšími barvami a používat spoustu výtvarných technik.

POHYBEM KE ZDRAVÍ

V tomto miniklubíčku budeme podporovat malé sportovce a tanečnice ke zdravému vztahu k pohybu. Děti si vyzkouší jednoduché pohybové aktivity, aby si pěkně protáhly a posílily celé tělo a hlavně taky vydováděly. :-)

MODELUJEME S PLAYDOUGH

A kdo se nebojí umazat si ručky od modelíny, tomu se bude líbit tento kroužek! Máme tady spoustu tvořítek a vykrajovátek, takže si to společně užijeme a vytvoříme něco kreativního!

MALÍ HUDEBNÍCI

V tomto kroužku se naučíme zpívat a vytvářet hudbu. Budeme se učit hezké písničky a trénovat naše hlásky tak, aby se nám pěkně rozezpívaly.

CHVILKA S KNIHOU 

Každý pátek budeme trávit  hezký čas s oblíbenou knížkou. Děti se dozví zajímavé věci z příběhů a pohádek a rozšíří si svou anglickou slovní zásobu. Nezapomene ani na hezké básničky a veselé písně s pohybem.

 

 

 

 

 

 

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.