Detailně o miniklubech

Helena Sladomelová je lektorkou miniklubů pro naše nejmenší čmeláčky ze žlutých a červených tříd.

Minikluby jsou uspořádány do pěti tematických celků tak, aby byly pro děti v tomto věku co nejpřitažlivější. Střídají se aktivity pohybové s uměleckými.Detailně o miniklubech

<span>Bc. </span> Helena Sladomelová

Bc. Helena Sladomelová

Lektorka miniklubů

CHVILKA S KNIHOU 

Každé pondělí budeme trávit  hezký čas s oblíbenou knížkou. Děti se dozví zajímavé věci z příběhů a pohádek a rozšíří si svou anglickou slovní zásobu. Nezapomene ani na hezké básničky a veselé písně s pohybem.

POHYBEM KE ZDRAVÍ

V tomto miniklubíčku budeme podporovat malé sportovce a tanečnice ke zdravému vztahu k pohybu. Děti si vyzkouší jednoduché pohybové aktivity, aby si pěkně protáhly a posílily celé tělo a hlavně taky vydováděly. :-)

TVOŘÍME A MALUJEME

Dneska se proměníme v malé umělce a něco hezkého si namalujeme. Budeme se učit pracovat s nejrůznějšími barvami a používat spoustu výtvarných technik.

MALÍ HUDEBNÍCI

Dneska si spolu hezky zazpíváme. Budeme se učit moc pěkné písničky a trénovat si naše hlásky, aby se nám pěkně rozezpívaly.

MODELUJEME S PLAYDOUGH

A kdo se nebojí umazat si ručky od modelíny, tomu se bude líbit páteční odpoledne! Máme tady spoustu tvořítek a vykrajovátek, takže si to společně užijeme!

 

 

 

 

 

 

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.