Odpolední a zájmové kluby

Každý den si děti mohou vybrat z pestré nabídky odpoledních klubů. Kluby vedou naši učitelé nebo zkušení lektoři, kteří spolupracují s naší školou. Děti si mohou vybrat aktivity zaměřené na rozvoj sportovních dovedností, nebo se zaměřit na umělecké a vzdělávací kroužky. I zde probíhá výuka v anglickém jazyce.

Odpolední a zájmové kluby

Anglická konverzace

Tento klub je určen pro děti z modré a zelené třídy a bude probíhat každý den pro děti, kteří se nezapíší do kroužků. Děti v něm budou rozvíjet své komunikační dovednosti v anglickém jazyce a to formou nejrůznější her a úkolů.

Více

Předškolní příprava v českém jazyce

Cílem klubu je usnadnit dětem plynulý přechod na základní školu. Součástí výuky bude i minivýlet nebo exkurze na základní školu, aby se děti naučily vnímat učitele i mimo budovu Bumble Bee.

Více

Taneční klub

Rád zpíváš, tančíš a posloucháš hudbu? Chceš tančit všude, kam přijdeš? Pokud je tvoje odpověď ANO, tento klub je určen právě pro tebe !!!

"Tanec je vytvořen k tomu, aby vyjádřil estetické cítění lidí. " Sondra Horton Fraleigh (1987)

Taneční klub ti pomůže být aktivní a rozvíjet svou koordinaci, sílu a koncentraci. Když jsou děti zapojeny do tanečních kurzů, učí se, že díky svým pohybům mohou vyprávět celý příběh a tak komunikovat svým vlastním originálním způsobem. Skrze tanec děti mohou vyjadřovat  své pocity, které nemohou vyjádřit ústně.

V tanečním klubu pomáhám dětem zlepšovat jejich sociální a komunikační dovednosti, naučit se pracovat jako součást týmu, rozvíjet větší pocit důvěry a spolupráce a najít nové přátele.

Těším se na tebe v tanečním klubu!!!

Více

Malý cestovatel

Přijď za námi a objevuj svět, ve kterém žiješ. 

V našem cestovatelském kroužku se budeme učit o různých kulturách a zvycích skrz naši zeměkouli. Vytvoříme si encyklopedii, kde zachytíme naše nové poznatky. Přidej se k nám a procestuj svět od Karibiku až po pouště afrického kontinentu.

Více

Sportovní klub

Máš rád pohyb, hry s kamarády a závodění? Tak neváhej a přijď si zasportovat do našeho klubu. Budeme se věnovat rozvíjení pohybových dovedností a návyků, zdokonalovat obratnost, rychlost, fyzickou výkonnost a tím i sebevědomí. Hlavní snahou bude utvářet a upevňovat pozitivní vztah dětí k pohybu a cvičení vůbec.

Těším se na vás! :-)

Více

Keramický klub

Umíš proměnit hromadu hlíny například v prehistorického ještěra? Víš, co je vypalování nebo glazurování? Tak se přidej právě k nám. Seznámíš se s vývojem keramiky v procesu vývoje dějin umění, zjistíš, kde se tady keramika vlastně vzala a na co se používala a používá dodnes.    

Více

Malý kutil

Malý kutil je koncipován tak, aby si účastníci osvojili nejen základní dovednosti, se kterými se mohou později v životě setkat, ale také aby byla rozvíjena jemná motorika, která je pro děti předškolního a školního věku velmi důležitá. Lekce jsou vedeny proškolenými lektory v anglickém jazyce a po každé hodině si děti výrobky odnesou a mohou se tak z nich těšit i v prostředí domova.

Více

Bricks for Kidz

Hodiny s Bricks 4 Kidz nabízí pozoruhodný zážítek pro děti, kdy se děti učí, staví a hrají si …s kostkami LEGO®.

Program Bricks 4 Kidz® je založen na plánech speciálně vypracovaných inženýry a architekty. Děti se učí a hrají si s kostkami LEGO® při stavění modelů na téma zvířata, lidské tělo, hudební nástroje, dopravní prostředky, sportovní aktivity, přírodní sily nebo atrakce ze zábavních parků. Mladší děti staví s kostkami LEGO DUPLO® a starší děti staví s kostkami LEGO Technic®. Speciálně připravené a sestavené stavebnice a tématicky připravené modely zapojí a podpoří zvídavost a tvořivost dětí. Vše vede ke spontánní hře, při které se děti vzdělávají a která dále rozvíjí jejich motorické ale i sociální a komunikační schopnosti.

Více

Malá kutilka

Malá kutilka - je klub /nejen pro slečny :-)/ kde se bude rozvíjet tvůrčí dovednosti a zkušenosti. Bude se pracovat s různými materiály jako jsou provázky, korálky, různé materiály, drátky a jiné. Ručně vyrobené předměty budou korespondovat s ročním obdobím a každý obdarovaný je určitě ocení!

Více

Český klub

Chtěl bys mluvit dobře česky a dozvědět se více o všem, co tě zajímá z českého prostředí? Stále nevíš, jestli už znáš vše v českém jazyce, co bys měl znát? Srdečně tě zvu do našeho českého klubu, kde se dobře připravíš na přechod do předškolní přípravy v zelené třídě a zároveň si užiješ spoustu zábavy prostřednictvím poutavého programu.

Více

Sborový zpěv

Kroužek sborového zpěvu bude probíhat každou středu od 15:00-15:45.

Co se děti naučí: rytmus, artikulaci, správné vedení melodie, rozvíjení hudebního sluchu. Zpívat se bude jak v anglickém tak v českém jazyce.

Kroužek povede paní učitelka Žaneta Pelcová, DiS.

Více

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.