PRO ZAPSANÉ DĚTI

Bumble Bee je školou mezinárodní, ve které se mluví anglicky. S dětmi pracují kvalifikovaní čeští učitelé i rodilí mluvčí z Anglie a USA.

Adaptační program pro nejmenší

Je určen dětem od 2,5 do 3 let bez rozdílu národnosti a probíhá ve žluté třídě. Cílem tohoto programu je připravit naše nejmenší čmeláčky na optimální zapojení do programu jazykové školy Bumble Bee pro děti od 3 do 6 let.

Dětský psycholog

Součástí školy je kontakt s dětskou psycholožkou, která dbá na odpovídající rozvoj mentálních a řečových kvalit každého dítěte. Vycházíme přitom z faktu, že přístup dětí předškolního věku ke vstřebávání cizího jazyka je neopakovatelně bezprostřední, dlouhodobě účinný a překvapivě rychlý.

Pediatr

Škola spolupracuje s dětskou lékařkou z Centra Pediacare, dohlížející na správný fyzický rozvoj a výživu dětí.


Dopolední doplňující program

Děti jezdí jednou týdně dopoledne na koních v rámci programu hippoterapie a starší děti (5-6 let) děti chodí pravidelně plavat v dopoledním klubu plavání. Tento program je dobrovolný a pokud děti nepřihlásíte, zůstávají ve škole. 


Kluby a minikluby

Pro děti je zajištěn kvalitní odpolední program, pro menší děti minikluby, pro starší odpolední a zájmové kluby. Více

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Pro naše klienty přicházíme s pestrou nabídkou doplňkových služeb, které by měly uspokojit i ty nejnáročnější.

 

Odpolední pobyt v rámci docházky

Můžete si prodloužit pobyt Vašeho dítěte v Bumble Bee. Lze si nově zvolit po hodinách jen do 16.00 nebo 17.00 hodin. Konkrétní částky naleznete na stránkách školy v našem ceníku.

 

Odpolední kluby

Každý den si mohou děti z naší školky vybrat z pestré nabídky odpoledních klubů vždy od 14.00 hodin. Všechny kluby jsou v anglickém jazyce. V ceně klubu je i odpolední svačina. Čas odchodu dítěte z klubu si můžete dohodnout individuálně. Cena: od 1.200,- na pololetí (ceny jsou bez DPH)


Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.