Doplňkové služby

Nejen pro naše klienty přicházíme s pestrou nabídkou doplňkových služeb, které by měly uspokojit i ty nejnáročnější.

zkušební hodina

Uvažujete o docházce do Bumble Bee? Nabízíme Vám zkušební hodinu, kdy můžete nahlédnout do části výuky i se svým potomkem.

 

Jednorázové odpolední hlídání

Potřebujete si něco zařídit, zajít na úřad, ke kadeřnici či jenom na nákup? Nabízíme jednorázové odpolední hlídání Po – Pá od 15.00 - 18.00 hodin pro děti 3-5 let. 1 hodina = 150 Kč, výhodná permanentka na 10 hodin (10. hodina zdarma) = 1 350 Kč (ceny jsou bez DPH)

 


Odpolední kluby

Každý den si mohou nejen děti z naší školky vybrat z pestré nabídky odpoledních klubů vždy od 14.00 hodin. Všechny kluby jsou v anglickém jazyce. V ceně klubu je i odpolední svačina. Čas odchodu dítěte z klubu si můžete dohodnout individuálně. Cena: od 600 Kč za měsíc (ceny jsou bez DPH). Vhodné pro předškolní děti 5-6 let a žáky 1. a 2. tříd základních škol.

/Pouze v případě volné kapacity - prosím kontaktujte ředitelku na 724 344 040/

 

Oslava narozenin

Nabízíme prostory školky pro Vaše páteční a sobotní narozeninové oslavy. Zajistíme výzdobu místnosti, občerstvení i animační program zcela dle Vašich požadavků. Pro podrobnější informace nás kontaktujte: director@bumblebee.cz

 

10% sleva

Sleva 10 % v případě, že nám doporučíte klienta, který přihlásí své dítě k docházce do Bumble Bee, poskytneme Vám 10% slevu ze školného v nadcházejících 3 měsících.

Ve spolupráci se salónem Melidora

(Nad Hradním vodojemem 39, Praha 6) Vám nabízíme slevy ve výši 15 % na služby a 10% na akční balíčky. Více o salónu naleznete na www.melidora.cz

Svěřte se do rukou odborníků a nechte se hýčkat v prostorech salónu a my Vám zajistíme odpolední hlídání s 10% slevou

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.