AKTUALITY

ZA CELÉ BUMBLE BEE PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO !!!

KVĚTEN

Středa   9.5.         Žluté třídy a Červená třída           Mourek & Mašinky  program v NTM, se děti dozví, co pro naše prapradědečky a  praprababičky znamenal v 19. století objev parní lokomotivy a budou si moci parní lokomotivy prohlédnout. Hodinový program je veden hravou formou. Výklad je prokládán básničkami a písničkami.

 Středa 16.5.        Všechny třídy                                    FOCENÍ – dobrovolné portrétové focení dětí v dopoledních hodinách na zahradě školy, profesionální fotografkou. Arch na zápis a informace o ceně budou na nástěnce školy.

 

Středa 23.5.        Modrá třída a Zelená třída           Mourek & Mašinky program v NTM, se děti dozví, co pro naše prapradědečky a  praprababičky znamenal v 19. století objev parní lokomotivy a budou si moci parní lokomotivy prohlédnout. Hodinový program je veden hravou formou. Výklad je prokládán básničkami a písničkami.

Středa 30.5. od 15.00 hodinAUKCE ARCHA CHANTAL  - prodejní výstava a aukce výrobků dětí z keramického kroužku a kroužku Kutilka (děti z Modré a Zelené třídy) Jste srdečně vítáni! Výtěžek putuje nadaci Archa Chantal.

ÚNOR

MODRÁ A ZELENÁ TŘÍDA – během února proběhne 5 lekcí Junior Achievement _program který seznamuje děti předškolního věku se základy ekonomiky.  Jelikož se nepřihlásil nikdo z rodičů, tak výuku povedou učitelé – Holly a David.  Na poslední lekci, proběhne graduace dětí ze zelené třídy za absolvování obou programů. Tato akce proběhne ve třídě bez přítomnosti rodičů.

 Středa 7.2.      ŽLUTÉ TŘÍDY A ČERVENÁ TŘÍDASPOROVNÍ AKADEMIE SUPERHRDINŮ - Sportovní workshop připravený agenturou Crokidy. Bude probíhat během dopoledních hodin ve třídách mladších dětí.

 Středa 14.2.    VŠECHNY TŘÍDYSVATÝ VALENTÝN – Děti všech tříd budou slavit den zamilovaných. Bude se tvořit, soutěžit a tančit. Kostýmy vítány, nebo dětem prosím oblékněte něco červeného J

 Středa 28.2.    VŠECHNY TŘÍDY – DENTÁLNÍ HYGIENA V BUMBLE BEE – navštíví nás jako již pravidelně dentistka z Canadian Medical centre a připomene dětem základy dentální hygieny a proběhne i ukázka správného čištění zubů.

SPORTOVNÍ TÝDEN 29. 1. - 2.2.2018

Tento rok opět nabízíme sportovní program pro starší děti /modrá a zelené třídy/ v termínu 29.1. -2.2.2018   “SPORTOVNÍ TÝDEN”.

 V tomto týdnu bychom se věnovali lednímu bruslení a lezení na horolezecké stěně a to vždy v dopoledních hodinách, odpolední kluby poběží dle rozvrhu. Lekce budou vedeny v anglickém jazyce a profesionálními instruktory po malých skupinách.

 TÝDENNÍ NABÍDKA ZAHRNUJE:

Bruslení:

  • 3 x lekce  - malé skupiny, 3-4 dětí na instruktora (rozřazení podle zdatnosti)

  • Pomůcky na zábavnou výuku

    Lezení:

  • 2x týdně 1 lekce – 4 děti ve skupině na instruktora

  • Kompletní výbava

    Vždy s dopravou BB autobusem za doprovodu třídních učitelů.

     CENA : 2.000,- + DPH

LEDEN

Akce

Úterý    9.1.         Návštěva knihovny s programem pro třídy: žlutá, červená a modrá

Středa 10.1.        Návštěva knihovny s programem pro zelenou třídy

Středa 17.1.        Loutkové představení pro všechny třídy. Autorka Leah Gaffen začátek v 10.hodin.

DĚKUJEME!

Milí rodiče,

Dovolte mi Vám všem velmi poděkovat za účast na včerejší akci. Věřím, že jste na své děti hrdi, jelikož vystoupení i výtvory dopadly výborně.

Za výrobky se vybralo celkem  8.600,- Kč, což je fantastické!!! Peníze putují rodinám, které již třetím rokem na Vánoce podporujeme.

Výrobky dětí, co se nemohly účastnit, naleznete na krbu v hale.

 

PROSINEC

Akce

4.12.     Policistka v Bumble Bee - navštíví nás paní policistka, která dětem poví o své profesi a povede krátkou preventivní přednášku pro děti předškolního věku.

5.12.     Mikuláš, anděl a čert v Bumble Bee

13.12.   Dílnička pro zimní čas - Děti (modrá a zelená třída) pojedou do areálu Ekocentra Prales ve Kbelích. Po prohlídce areálu, se děti naučí pracovat s přírodními materiály, z nichž se dá vyrobit téměř cokoliv :-) Projekt Lesy Hl.M.Prahy. Více na: www.lesypraha.cz

13.12.     Vánoční koledy sboru od 15.45

14.12.     Vánoční představení a workshopy pro rodiče s prodejní dobročinnou výstavou. Začátek : 14.30 mladší, 15.00 starší děti

20.12.     Vánoční dopoledne s koledami

21.12.      Pyžámkový den/promítání pohádek 

 

LISTOPAD

Dopolední kroužky pokračují podle harmonogramu. V případě chladného počasí, bude hippoterapie pro nejmladší děti zrušena.

V týdnu od 20 - 24.11. budou probíhat rodičovské schůzky. Termíny si můžete vybrat na nástěnce školy.

Výlety:

8.11.     Návštěva požární stanice Petřiny - všechny třídy

22.11.   Národní zěmědělské muzeu - Děti z modré a zelené třídy navštíví nově otevřenou expozici Gastronomie  spojenou s dětskou gastronomickou hernou.


ŘÍJEN

Začínáme pravidelné dopolední aktivity (plavání a hippoterapie) a odpolední zájmové kroužky.                         

Novinkou tohoto roku je kroužek Briks4Kidz, který má velký úspěch a více informací v sekci Kluby nebo   

11.10. starší děti navštíví interaktivní výstavu v NZ Muzeu s názvem: "Příběh z lesních světů" z projektu "recycLES".

13.10. návštěva pošty - v rámci předškolní přípravy - Zelená třída

24.10. Dentální prevence

25.10. s dětmi oslavíme oblíbený Halloween !!!


VIDEO ANEB JAK TO U NÁS VE ŠKOLCE VYPADÁ

videoprohlídka-prostory školky


Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.