Odpolední a zájmové kluby

Každý den si děti mohou vybrat z pestré nabídky odpoledních klubů. Kluby vedou naši učitelé nebo zkušení lektoři, kteří spolupracují s naší školou. Děti si mohou vybrat aktivity zaměřené na rozvoj sportovních dovedností, nebo se zaměřit na umělecké a vzdělávací kroužky. I zde probíhá výuka v anglickém jazyce.

Odpolední a zájmové kluby

Literární a předčtenářská předškolní příprava v českém jazyce

Cílem klubu je kreativní hravou formou probouzet v dětech vztah k literatuře, rozvíjet jejich fantazii a představivost, plynule rozšiřovat slovní zásobu. Součástí výuky je logopedická průprava.

Více

Speciální předškolní příprava v českém jazyce

Cílem klubu je usnadnit dětem plynulý přechod na základní školu. Součástí výuky bude i minivýlet nebo exkurze na základní školu, aby se děti naučily vnímat učitele i mimo budovu Bumble Bee.

Více

Hudební a taneční klub

Rád zpíváš, tančíš, posloucháš hudbu, hraješ na rytmické nástroje? Vnímáš rytmus i melodii a necháš se rozpohybovat? Rád bys pronikl do základů hudební teorie a nahlédl do hudebních dějin? Tak neváhej a vstup do světa hudby, který ukrývá víc, než si umíš představit.

Více

ECO Klub

Zajímáš se o prostředí, ve kterém žiješ a chtěl bys, abychom žili na Zemi, kde je čistota a pořádek? Baví tě recyklovat a dávat obaly od věcí do těch správných košů na odpadky? Patříš mezi zvídavé a tvořivé děti a rád vyrábíš z nejrůznějších materiálů, které by někdo jiný už dávno vyhodil? Jestli ano, tak jsi tady správně. Náš Eko koužek je určený právě pro tebe! 

V tomto kroužku se děti naučí, jak mohou recyklovat nejrůznější materiály a udržet tak naši planetu čistou a zdravou. Ze zdánlivě nepotřebného materiálu si děti vyrobí zajímavé a praktické výrobky a také vytvoří úžasná výtvarná díla.

Více

Sportovní klub

Pokud sis vybral právě náš klub, tak určitě nepatříš k lenochům, kteří se snaží vyhnout pohybu. Právě naopak! Tento klub je určen pro všechny kluky a holky, kteří rádi sportují.

Více

Keramický klub

Umíš proměnit hromadu hlíny například v prehistorického ještěra? Víš, co je vypalování nebo glazurování? Tak se přidej právě k nám. Seznámíš se s vývojem keramiky v procesu vývoje dějin umění, zjistíš, kde se tady keramika vlastně vzala a na co se používala a používá dodnes.    

Více

Malý kutil

Malý kutil je jeden z nových kroužků, který je koncipován tak, aby si účastníci osvojili nejen základní dovednosti, se kterými se mohou později v životě setkat, ale také aby byla rozvíjena jemná motorika, která je pro děti předškolního a školního věku velmi důležitá. Lekce jsou vedeny proškolenými lektory v anglickém jazyce a po každé hodině si děti výrobky odnesou a mohou se tak z nich těšit i v prostředí domova.

Více

Vědecký a IQ klub

Zajímáš se o to, jak věci fungují? Máš rád pokusy, při kterých stůl nezůstane čistý? Máš radost z toho, když můžeš něco zajímavého zjistit či objevit? Anebo bys rád vyřešil různé logické úlohy a rébusy? Jestli ano, tak je tento klub určený právě pro tebe!

Více

Malá kutilka

Malá kutilka - je klub /nejen pro slečny :-)/ kde se bude rozvíjet tvůrčí dovednosti a zkušenosti. Bude se pracovat s různými materiály jako jsou provázky, korálky, různé materiály, drátky a jiné. Ručně vyrobené předměty budou korespondovat s ročním obdobím a každý obdarovaný je určitě ocení!

Více

Český klub

Chtěl bys mluvit dobře česky a dozvědět se více o všem, co tě zajímá z českého prostředí? Stále nevíš, jestli už znáš vše v českém jazyce, co bys měl znát? Srdečně tě zvu do našeho českého klubu, kde se dobře připravíš na přechod do předškolní přípravy v zelené třídě a zároveň si užiješ spoustu zábavy prostřednictvím poutavého programu.

Více

Český klub pro cizince

Chtěl bys mluvit česky a lépe porozumět svým českým kamarádům? Zajímá tě tento jazyk? Jestli ano, tak jsi srdečně zván na náš program, kde si užiješ hodně zábavy a získáš spoustu nových znalostí. Tento klub je navržen pro děti, jejichž rodný jazyk je jiný než čeština. 

Více

Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.