LETNÍ PŘÍMĚSTSKĚ TÁBORY V ANGLICKÉM JAZYCE PRO DĚTI OD 3 LET!

Příměstské týdenní tábory jsou určeny nejen pro děti z Bumble Bee. Jsou vítány děti, které mají základy anglického jazyka a chtějí zažít neobvyklé a kreativní zážitky během letních měsíců, kdy rodiče musí pracovat :-) Máme připravené opravdu neobvyklé kreativní aktivity a zajímavé plány na výlety, na které pojedeme autobusem Bumble Bee!

Níže naleznete rozvrh jednotlivých týdnů.
Cena je 3.200,- + 21% DPH

V ceně:  program v anglickém jazyce od 8 - 16.00 hodin, stravování během celého dne(2 svačiny a oběd), výtvarné potřeby, výlety i dopravu!
Pro více dotazů, neváhejte kontaktovat ředitelku na 724 344 040

PROGRAM NA LÉTO 2017

Letní program bude v Bumble Bee probíhat od 10.7. - 25.8. a to formou tematických týdenních programů. Konkrétní program naleznete níže.


10.7.-14.7.               UMĚLCEM ZA JEDEN TÝDEN!

  
Výtvarné experimenty, neobvyklé výtvarné techniky a netradiční materiály! Na malířské plátno, mistrovské dílo! – workshop pod vedením profesionální výtvarnice. Výroba mozaikové vitráže. Výrobky z česané vlny, koláže z barevného písku.                           

17.7.-21.7.              V RYTMU AFRIKY   

Hrátky s rytmem aneb jde to i beze slov. Kultura i nástroje žhavého kontinentu – výroba vlastních perkusí. Body percussion? I mé tělo hraje…Kouzelná i léčivá moc hudby - interaktivní workshop s africkými hudebními nástroji.                       

24.7.-28.7.              PLANETA DIVŮ      

Vytvoření poutavé encyklopedie. Kvízy, rébusy a jedinečné experimenty. Věda hravou formou – základy fyziky  a chemie. Zábavné pokusy – gravitace, magnetismus.   
                                                    

31.7.- 4.8.               VE ZDRAVÉM TĚLE (Z)DRAVÝ DUCH!

Sportovní klání v netradičních disciplínách, sportovní abeceda s trenérem! Z Olympie do Prahy – po stopách olympijského ohně. Běží celá rodina – běžecká štafeta pro všechny věkové kategorie. :-) Vyhrát nebo se zúčastnit? Aneb Letní olympijské hry 2017 v Bumble Bee! 

7.8.-11.8.                  PŘÍBĚH LESA                                                                               

Toulky lesem a poznávání světa lesních zvířat. Hajný nebo myslivec? Hajný je lesa pán. Lesní zoo koutek – krmení jelenů, daňků, divočáků. Eko hrátky se zvířátky. S kompasem se neztratíme!

14.8.-18.8.             ZDRAVĚ? HRAVĚ! Aneb co si uvaříme, to si také sníme!

Mezinárodní kuchyně z Bumble Bee. Kulinářské umění našich malých šéfkuchařů. Zdravé svačinky, zeleninové špízy, ovocná smoothies. Příprava vlastní speciality pod vedením profesionálních kuchařů. Zásady slušného stolování.

21.8.-25.8.               SUPERHRDINOVÉ A SUPERHRDINKY                                         

Grafický filmový designér aneb navrhni si svého superhrdinu, přiřaď mu jeho supervlastnosti. Hledá se herecký talent! Improvizační divadelní škola a výroba divadelních kostýmů. Návštěva divadla, které děti vtáhne do děje.

CENA: 3.200,- + 21% DPH     

/15% sleva pro sourozence/

CENA ZAHRNUJE:  program v anglickém jazyce od 8 - 16.00 hodin, stravování během celého dne (2 svačiny a oběd), výtvarné potřeby, odměny, výlety i s dopravu!

Pro více dotazů, neváhejte kontaktovat ředitelku: Ninu Gubbinsovou na 724 344 040

 

Přihláška na letní příměstské tábory - ke stažení

STORNOVACÍ PODMÍNKY na intenzivní jazykové akce /ŠVP, Tábor a letní týdenní příměstské tábory/

Stornovací podmínky :

přihlášený účastník je povinen zaplatit při zrušení účasti na příměstském jazykovém táboř /za jednotlivé týdenní programy/, intenzivní jazykový pobyt nebo tábor, tyto stornovací poplatky:

60 - 31 dnů.........50% z ceny /bez DPH/ akce či jednotlivé týdenní turnusy

30 - 10 dnů.........75% z ceny /bez DPH/ akce či jednotlivé týdenní turnusy/

10 a méně dnů .... 100 % z ceny akce

V případě zajištění platícího náhradníka se vrací celá částka.

V případě nemoci klienta (nutno doložit lékařským potvrzením).


Mapa stránek

All rights reserved. Bumble Bee, mezinárodní jazyková mateřská škola.